Knihy

V pavoučí síti (2017)

Temná dystopie s prvky fantasy.

Královské město – místo plné intrik a chudoby, ve kterém není jednoduché žít, a přežít. Tobiáš už má dost života v bídě. Když dostane nabídku, která by mu pomohla leccos změnit, přijme ji. Stane se členem rozsáhlé zlodějské organizace, která okrádá Královský lom – zdroj bohatství a blahobytu pro hrstku vyvolených.

Práce pro organizaci má však i stinné stránky. Stávají se nehody, které spolu zdánlivě nesouvisí. Tobiáš však přijde na to, že je tomu právě naopak.

Nebezpečné pátrání ho přivede na stopu temného spolku, který sužuje celé město a má na svědomí bezpráví a bídu…

 

 


Hra (připravujeme)

Kniha první

Detektivní příběh z roku 2151. Civilizace se začíná stavět na nohy po jaderné válce.

Přívítá Vás soukromý detektiv Kevin Dvorak, který Vás provede Québecem - metropolí budoucnosti. V Québecu bdí nad každičkým obyvatelem všudypřítomný systém DaBeS, který sleduje a poslouchá všechny na každém kroku. Celé město je tím vševědoucím systémem řízeno. Každou větu, kterou Québečané vysloví, se do DaBeS uloží. Co se ale stane ve chvíli, kdy někdo začne tyto záznamy upravovat k vlastnímu prospěchu?

Spolu s Kevinem můžete sledovat rozvíjející se detektivní případ v soukromé kanceláři Wilsonova naděje. Starý Rus se shání po svém příteli, který zmizel v útrobách Sibiře. Pátrání záhy uvízne na mělčině a začnou se dít podivné věci. DaBeS přestává pracovat jak má a místo aby chránila začíná s Kevinem a jeho přáteli manipulovat a nutí hlavního hrdinu opustit zaběhlý životní systém a vydat se před DaBeS na útěk.

Kdo za tím vším stojí? A co je účelem úmyslné manipulace?